top of page

Sipariş ve Teslimat

Siparişimin teslimat süresi ne kadar?

Verdiğiniz siparişleriniz tarafımızdan kargoya teslim edildikten sonra ortalama 1-3 iş günü içinde size teslim edilmektedir. Teslimat günleri kargonun o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir.

Siparişim ne zaman işleme alınır?

İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş  günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:30-18.00 saatleri arasındadır. Kampanya dönemleri, resmi tatil gibi özel dönemlerde siparişlerinizin ulaşma süresi 1-5 iş gününü bulabilir. Acil olan siparişleriniz için bizlere iletişim bölümümüzden ulaşarak talebinizi ayrıca bildirmeniz durumunda dikkate alınacaktır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra ‘’Hesabım’’ bölümünde yer alan ‘’Siparişlerim’’ kısmından takip edebilirsiniz. 

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon ya da ürüne zarar gelmiş bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar görmeniz durumunda ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından bizlere ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Kargo, teslimat için adresime geldiğinde beni bulamazsa ne olur?

Çalıştığımız kargo firması eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.
Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Kargo takip numaranıza Hesabım/Siparişlerim bölümünden ulaşabilirsiniz. Kargo takip linkiniz üyelik yaparken kullandığınız e-posta adresinize de gönderilmektedir.

bottom of page