top of page
omer egitim 3.JPG

Beginner Course

 • If you've never windsurfed before this is where you'll start.

 • This course consists of 5 sessions.

 • You can complete 1 hour a day, or 2 and a half. The choice is yours.

 • You can take a 1-on-1 private lesson, or a 3-person group lesson.

 • After you've completed this basic course, you can sail and make turns with your windsurf on an amateur level.

Lia Fotoğraflar9_edited.jpg

Intermediate Level

 • You learn how to make quick turns, get on the board from the beach without having to pull the sail up from its rope and make downwind turns with the beginner equipment without slowing down in low winds.

 • At the end of this course, you can relieve some load off of your arms by carrying the weight of the sail with the harness you'll wear around your waist. So, with the harness you can now surf for longer without getting tired.

6E7A7665.jpg

Advanced Level

 • By putting your feet in the foot straps on your windsurf board, you can start to control it. Now you can sail long distances faster.

 • Through the water start technique you can start surfing by getting up from the water with your sail instead of pulling the sail up from the water.

 • When this stage is completed, you've started windsurfing to the fullest.

Screen Shot 2022-03-08 at 23.14.01.png

WELCOME ON BOARD!

Wing Foil  & Wind Foil Courses

 • Our wing foil courses consist of 5 sessions.

 • Our courses are made up of 1-on-1 private lessons.

 • You can do 2 hours a day or 3. The choice is yours!

 • After five sessions you’ve now started you fly!

Eğitim ile ilgili merak ettikleriniz.

1 / Bu Bi Sörf Okulu, Alaçatı'da hangi spor dallarında eğitim veriyor? Bu Bi Sörf Okulu, Alaçatı'da windsurf, kitesurf, wingfoil, windfoil ve kürek sporlarının eğitimlerini vermektedir. 2 / Alaçatı'da windsurf (rüzgar sörfü) eğitimi almak için Bu Bi Sörf Okulu neden tercih edilmeli? Bu Bi Sörf Okulu, deneyimli ve işinde uzman eğitmenlerinin yanı sıra, Alaçatı sörf koyunun rüzgar koşullarına göre lokasyon olarak mendireğin hemen yanında yer alarak bir avantaja sahiptir. Yeni başlayanlar için de belirli bir seviyenin üzerindeki sörfçüler için de konumu, kadrosu ve ekipmanlarının kalitesi ile eşsiz bir hizmet sunar. 3 / Bu Bi Sörf Okulu'nda hangi yaş grupları için windsurf (rüzgar sörfü) eğitimleri mevcut? Bu Bi Sörf Okulu, çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı dersler sunar. Windsurf (rüzgar sörfü) eğitimleri fiziksel yeterlilik göz önünde bulundurularak genellikle 6 yaş ve üzeri öğrencilere önerilir. 4 / Alaçatı'da sörf, rüzgar sörfü, kite ve wing sporlarını öğrenmek için en uygun dönemler ne zamandır? Alaçatı, konum avantajı sayesinde bütün yıl boyunca rüzgar sörfü ve diğer sörf sporları için idealdir. Özellikle bahar ve yaz aylarında rüzgar ve havanın sıcaklığı sörf yapmak için çok uygundur. 5/ Windsurf/Kitesurf/Wingfoil/Windfoil/Kürek sporu hakkında bilgi almak için Alaçatı'daki Bu Bi Sörf Okulu'na nasıl ulaşabilirim? Eğitim verdiğimiz sporlar hakkında daha fazla bilgi almak için okula telefon edebilir, sosyal medya üzerinden bize ulaşabilir veya doğrudan okulumuza gelip bizi ziyaret edebilirsiniz. 6/ Bu Bi Sörf Okulu, Alaçatı'da hangi günler ve saatlerde eğitim veriyor? Bu Bi Sörf Okulu haftanın yedi günü eğitim vermektedir. Ders saatleri sabah 9 ile akşam 7 arasında düzenlenir, akşam saat 6’da son dersimiz yapılır. 7/ Alaçatı'da sörf sporlarına yeni başlayacaklar için Bu Bi Sörf Okulu'nun sunduğu öneriler nelerdir? Yeni başlayanlar için öncelikle temel eğitim kursunu ara vermeden tamamlamanız tavsiye edilir. Bir kondisyon kazanmanız için harika bir başlangıç olur ve suda board üzerinde yapılan sporlara genel bir giriş sağlar. 8/ Alaçatı'da windsurf, windfoil, wingfoil, kitesurf ve kürek sporları için gereken ekipmanlar Bu Bi Sörf Okulu tarafından sağlanıyor mu? Bu Bi Sörf Okulu, tüm eğitimler için gerekli ekipmanları sağlar. Başlangıçta bir malzeme satın almanıza gerek yoktur, kişisel ekipman kullanmak isteyen öğrenciler kendi ekipmanlarını da getirebilirler. 9/ Bu Bi Sörf Okulu'nda Alaçatı'da deneme dersleri yapabilir miyim? Evet, Bu Bi Sörf Okulu’na gelip bir saat ders alıp sonrasında devam etmek isterseniz aldığınız dersi pakete tamamlayabilirsiniz. Bu, herhangi bir sörf sporunu denemek isteyenler için mükemmel bir fırsattır. 10 /Alaçatı'da rüzgar sörfü, kite, wing ve kürek sporlarında güvenlik için neler yapmalıyım? Bu Bi Sörf Okulu, yeni başlayanlar için bir dizi başlangıç programı sunar. Bu programlar, size eğitim sırasında bu sporlarla ilgili bütün gerekli temel teknikleri ve güvenlik prosedürlerini öğretir.

bottom of page